Adwokat - członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest również absolwentką administracji I i II stopnia na Wydziale Prawa i Administracji UKSW w Warszawie.

Posiada certyfikat ukończenia programu „Business law” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Współpracowała z Uniwersytecką Studencką Poradnia Prawną Wydziału Prawa i Administracji UKSW w Warszawie, w której zdobywała doświadczenie w zakresie działalności pro bono.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów sektora finansowego, energetycznego i ubezpieczeniowego. Posiada praktyczne doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw sądowych. W swojej praktyce zawodowej była odpowiedzialna za koordynację działań w sprawach sądowych, nadzorowanie dochodzenia należności w postępowaniach spadkowych oraz w postępowaniach upadłościowych. Posiada doświadczenie w optymalizacji procesu obsługi spraw sądowych w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Specjalistka w zakresie profesjonalnej obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Autorka publikacji naukowej pt. „Formy reglamentacji działalności gospodarczej w prawie łowieckim” opublikowanej w Kwartalniku Prawa Publicznego Nr 1/2013.

This site is registered on wpml.org as a development site.