Adwokat Piotr Banasik od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom, zarówno dużym spółkom jak również z segmentu małych i średnich. Dzięki swojemu doświadczeniu w pełni rozumie sytuację potrzeby i problem prawne klientów.

Potrafi w łatwy sposób przekazać odpowiedzi i porady prawne posługując się zrozumiałym językiem świata pozaprawnego. Przekazuje klientom informacje prawne i biznesowe, których potrzebują, aby podejmować najlepsze decyzje, nie marnując ich czasu na oferowanie tego czego nie potrzebują. Jest wykwalifikowanym adwokatem m.in. w zakresie bieżącego doradztwa biznesowego i rozwiązywania sporów.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradzaniu bankom oraz instytucjom finansowym, w tym w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu działalności banków, spraw dotyczących relacji z konsumentami, UOKiK itp. związanych z działalnością instytucji finansowych. Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w szerokim zakresie windykacji, w tym należności bankowych. Był twórcą i zarządzającym działów windykacji w kancelariach pracujących dla największych banków i firm pożyczkowych w Polsce.

Działał zarówno na polu windykacji masowej, jak również prowadząc skomplikowane sprawy dochodzenia należności korporacyjnych i mśp. Doradza również w dziedzinach: Fintech, IT, Telekom, nowoczesnych technologii, energetyki, energii odnawialnej, w szczególności technologii biogazowej. Współpracuje z przedsiębiorstwami produkcyjnymi z wielu branż w tym alkoholi, budownictwa oraz usług m.in. w branży motoryzacyjnej.

This site is registered on wpml.org as a development site.